VC Kalken Heren 2de Provinciale
Jens Goethals

Trainer

Jens Goethals

Patricia Van Mossevelde

Ploegverantwoordelijke

Patricia Van Mossevelde
Trainingsuren

Trainingsuren

Woensdag 21:00-23:00
Terrein A

Vrijdag 19:00-21:00
Terrein A

Elias De Smet

Elias De Smet

1
Midden
Bavo Legiest

Bavo Legiest

2
Midden
1m84
Wouter Haemelynck

Wouter Haemelynck

3
Opposite
Aaron Waterplas

Aaron Waterplas

4
Passeur
Thomas Buyssens

Thomas Buyssens

5
Libero
1m80
Daan Uytterschaut

Daan Uytterschaut

6
Midden
1m81
Bart Haemelynck

Bart Haemelynck

7
Receptie-Hoek
Timothy De Wilde

Timothy De Wilde

8
Midden
1m83
Jeroen De Bruycker

Jeroen De Bruycker

9
Receptie-Hoek
-
Joren De Wyn

Joren De Wyn

10
Opposite
1m85
Jens Van Hoorde

Jens Van Hoorde

11
Passeur
Dries Baeteman

Dries Baeteman

14
Receptie-Hoek
1m85
Jasper Hanselaer

Jasper Hanselaer

15
Libero
1m73
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
GRIFFOENEN STEENHUIZE
9
7
0
1
1
24
7
22
2.
VC KALKEN B
9
7
0
1
1
23
9
22
3.
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE C
8
5
1
0
2
18
11
17
4.
Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN
7
3
2
1
1
18
11
14
5.
JARTAZI DENDERHOUTEM B
9
4
1
0
4
16
16
14
6.
VC KUROS ZULTE
9
3
1
0
5
14
18
11
7.
BMV BEVEREN MELSELE B
8
2
1
1
4
13
17
9
8.
CARUUR VOLLEY GENT C
9
2
1
1
5
15
21
9
9.
JTV DERO ZELE - BERLARE B
8
0
1
4
3
12
23
6
10.
SSJ HEMELVEERDEGEM B
8
0
1
0
7
3
23
2
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
GRIFFOENEN STEENHUIZE
9
23
4
23
2.
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE C
8
18
6
18
3.
JTV DERO ZELE - BERLARE B
8
15
9
15
4.
CARUUR VOLLEY GENT C
9
15
12
15
5.
JARTAZI DENDERHOUTEM B
9
13
14
13
6.
VC KALKEN B
9
13
14
13
7.
VC KUROS ZULTE
9
12
15
12
8.
Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN
7
9
12
9
9.
BMV BEVEREN MELSELE B
8
6
18
5
10.
SSJ HEMELVEERDEGEM B
8
2
22
1
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
16/09
18:00
CARUUR VOLLEY GENT C
Heren 2de Provinciale
23/09
18:00
GRIFFOENEN STEENHUIZE
Heren 2de Provinciale
29/09
16:30
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE C
Heren 2de Provinciale
13/10
19:30
VC KUROS ZULTE
Heren 2de Provinciale
27/10
20:30
JARTAZI DENDERHOUTEM B
Heren 2de Provinciale
03/11
16:30
Heren 2de Provinciale
BMV BEVEREN MELSELE B
10/11
16:30
SSJ HEMELVEERDEGEM B
Heren 2de Provinciale
17/11
16:30
Heren 2de Provinciale
JTV DERO ZELE - BERLARE B
01/12
20:00
Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN
Heren 2de Provinciale
15/12
16:30
Heren 2de Provinciale
VC KUROS ZULTE
12/01
16:30
Heren 2de Provinciale
GRIFFOENEN STEENHUIZE
02/02
16:30
Heren 2de Provinciale
JARTAZI DENDERHOUTEM B
16/02
20:30
BMV BEVEREN MELSELE B
Heren 2de Provinciale
23/02
14:30
Heren 2de Provinciale
SSJ HEMELVEERDEGEM B
16/03
20:00
JTV DERO ZELE - BERLARE B
Heren 2de Provinciale
23/03
14:00
Heren 2de Provinciale
Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN
30/03
16:30
Heren 2de Provinciale
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE C
13/04
16:30
Heren 2de Provinciale
CARUUR VOLLEY GENT C
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
21/10
17:00
Beker Heren 2de Provinciale
VOLLEY TEAM TEMSE A
24/11
20:00
SKW VOLLEY KREKENLAND
Beker Heren 2de Provinciale

Copyright ©2018 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.