VC Kalken Heren Promo 2
Joren De Wyn

Trainer

Joren De Wyn

Steven De Smet

Trainer

Steven De Smet

Patricia Van Mossevelde

Ploegverantwoordelijke

Patricia Van Mossevelde
Trainingsuren

Trainingsuren

Maandag 20:00-22:00
Sporthal Laarne - Terrein B’

Woensdag 20:30-22:30
Sporthal Laarne - Terrein A

Jente De Wyn

Jente De Wyn

0
Opposite
Elias De Smet

Elias De Smet

1
Midden
Jens Van Hoorde

Jens Van Hoorde

2
Passeur
Siemen Heyndrickx

Siemen Heyndrickx

3
Receptie-Hoek
Xander De Bruycker

Xander De Bruycker

4
Midden
Thomas Buyssens

Thomas Buyssens

5
Libero
Jorre Wielandt

Jorre Wielandt

7
Receptie-Hoek
Giliam Rombaut

Giliam Rombaut

8
Receptie-Hoek
Arne Stroobant

Arne Stroobant

9
Receptie-Hoek
Joren De Wyn

Joren De Wyn

10
Passeur
Sil Leirens

Sil Leirens

11
-
Jarne Ben Ayache

Jarne Ben Ayache

12
Receptie-Hoek
Warre Neus

Warre Neus

15
Libero
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
SSJ HEMELVEERDEGEM B
9
8
1
0
0
27
6
26
2.
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
9
7
1
1
0
26
6
24
3.
Griffoenen STEENHUIZE
9
5
0
0
4
17
14
15
4.
VC Panda's LOKEREN B
9
3
2
2
2
20
17
15
5.
JTV Dero ZELE-BERLARE B
10
2
2
2
4
18
24
12
6.
BMV BEVEREN-MELSELE B
10
3
1
1
5
16
22
12
7.
Navok NAZARETH
9
2
1
2
4
14
21
10
8.
VC Belvoc BELSELE
9
2
1
1
5
12
20
9
9.
D'Hondt Volley OUDENAARDE C
8
2
0
1
5
12
18
7
10.
VC KALKEN B
8
1
1
0
6
6
20
5
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
SSJ HEMELVEERDEGEM B
10
23
7
22
2.
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
8
20
4
19
3.
Navok NAZARETH
9
19
8
19
4.
VC Panda's LOKEREN B
9
18
9
18
5.
JTV Dero ZELE-BERLARE B
10
14
16
14
6.
VC Belvoc BELSELE
9
12
15
12
7.
BMV BEVEREN-MELSELE B
10
13
17
11
8.
Griffoenen STEENHUIZE
9
9
18
9
9.
VC KALKEN B
8
4
20
4
10.
D'Hondt Volley OUDENAARDE C
8
3
21
2
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Sporthal
Uitslag
17/09
19:30
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
Heren Promo 2
N4
24/09
16:30
Heren Promo 2
VC Belvoc BELSELE
L6
01/10
16:00
JTV Dero ZELE-BERLARE B
Heren Promo 2
Z2
08/10
16:30
Heren Promo 2
Griffoenen STEENHUIZE
L6
22/10
16:30
Heren Promo 2
SSJ HEMELVEERDEGEM B
L6
29/10
16:30
Heren Promo 2
Navok NAZARETH
L6
19/11
20:30
BMV BEVEREN-MELSELE B
Heren Promo 2
M5
27/11
14:00
Heren Promo 2
D'Hondt Volley OUDENAARDE C
L6
14/01
16:30
SSJ HEMELVEERDEGEM B
Heren Promo 2
L9
21/01
20:00
VC Belvoc BELSELE
Heren Promo 2
B6
29/01
18:00
D'Hondt Volley OUDENAARDE C
Heren Promo 2
O3
11/02
16:30
Heren Promo 2
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
L6
18/02
16:45
VC Panda's LOKEREN B
Heren Promo 2
L3
11/03
20:00
Navok NAZARETH
Heren Promo 2
N5
18/03
16:30
Heren Promo 2
BMV BEVEREN-MELSELE B
L6
25/03
16:30
Heren Promo 2
VC Panda's LOKEREN B
L6
15/04
16:30
Heren Promo 2
JTV Dero ZELE-BERLARE B
L6
23/04
18:00
Griffoenen STEENHUIZE
Heren Promo 2
S8
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Sporthal
Uitslag
05/11
20:30
Beker Heren Promo 2
Volley Team TEMSE A (1)
L6

Copyright ©2022 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.