VC Kalken Dames 2de Provinciale A
Steven De Smet

Trainer

Steven De Smet

Karin Braeckman

Ploegverantwoordelijke

Karin Braeckman
Trainingsuren

Trainingsuren

Maandag 00:00-00:00

Kira De Ketelaere

Kira De Ketelaere

0
Opposite
Naomi Pletinck

Naomi Pletinck

1
Receptie-Hoek
Silke Fiers

Silke Fiers

2
Receptie-Hoek
Eline Van Damme

Eline Van Damme

3
Passeur
Ruth Baeteman

Ruth Baeteman

6
Opposite
Stefanie De Ridder

Stefanie De Ridder

8
Receptie-Hoek
Karen Delbaere

Karen Delbaere

10
Midden
Emmelie De Ridder

Emmelie De Ridder

12
Passeur
Liesbeth Delbaere

Liesbeth Delbaere

13
Midden
Hannah Verlooy

Hannah Verlooy

14
Receptie-Hoek
Valentina Goftman

Valentina Goftman

15
Midden
Heleen Wochnik

Heleen Wochnik

16
Libero
Jana Roels

Jana Roels

17
Libero
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
BMV BEVEREN MELSELE
19
18
1
0
0
57
4
56
2.
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
19
14
1
2
2
50
20
46
3.
NIDAK NIEUWKERKEN B
19
12
1
1
5
44
23
39
4.
DAMES VC EKSAARDE A
19
8
6
1
4
45
30
37
5.
SNUFFEL GREMBERGEN
19
7
4
4
4
41
33
33
6.
VC BELVOC BELSELE
19
10
0
1
8
34
30
31
7.
VOLLEY TEAM TEMSE A
19
7
1
4
7
35
35
27
8.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
19
3
4
3
9
30
46
20
9.
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
19
4
2
2
11
24
44
18
10.
VC KALKEN B
19
3
3
2
11
25
46
17
11.
ASTERIX AVO BEVEREN C
19
4
0
0
15
16
45
12
12.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
19
1
0
3
15
10
55
6
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
BMV BEVEREN MELSELE
18
43
13
43
2.
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
19
40
17
40
3.
NIDAK NIEUWKERKEN B
19
40
17
40
4.
VOLLEY TEAM TEMSE A
18
38
16
38
5.
VC BELVOC BELSELE
18
36
18
36
6.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
19
26
31
26
7.
VC KALKEN B
19
25
32
25
8.
DAMES VC EKSAARDE A
19
24
33
24
9.
SNUFFEL GREMBERGEN
18
24
32
23
10.
ASTERIX AVO BEVEREN C
19
17
40
17
11.
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
19
14
43
14
12.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
19
11
46
11
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
15/09
20:00
VC BELVOC BELSELE
Dames 2de Provinciale A
29/09
20:30
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
Dames 2de Provinciale A
06/10
15:00
ASTERIX AVO BEVEREN C
Dames 2de Provinciale A
13/10
15:00
Dames 2de Provinciale A
SNUFFEL GREMBERGEN
28/10
14:00
NIDAK NIEUWKERKEN B
Dames 2de Provinciale A
03/11
16:30
Dames 2de Provinciale A
BMV BEVEREN MELSELE
10/11
19:30
DAMES VC EKSAARDE A
Dames 2de Provinciale A
17/11
14:30
Dames 2de Provinciale A
VOLLEY TEAM TEMSE A
25/11
18:00
SNUFFEL GREMBERGEN
Dames 2de Provinciale A
01/12
16:00
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
Dames 2de Provinciale A
08/12
16:30
Dames 2de Provinciale A
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
15/12
20:30
Dames 2de Provinciale A
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
22/12
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
26/01
16:30
Dames 2de Provinciale A
ASTERIX AVO BEVEREN C
02/02
16:30
Dames 2de Provinciale A
NIDAK NIEUWKERKEN B
16/02
20:30
BMV BEVEREN MELSELE
Dames 2de Provinciale A
23/02
14:30
Dames 2de Provinciale A
DAMES VC EKSAARDE A
16/03
19:00
VOLLEY TEAM TEMSE A
Dames 2de Provinciale A
23/03
14:00
Dames 2de Provinciale A
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
30/03
20:30
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
Dames 2de Provinciale A
06/04
16:00
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
Dames 2de Provinciale A
13/04
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC BELVOC BELSELE
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
08/09
18:00
Beker Dames 2de Provinciale A
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM E
20/10
20:00
GEVOK GENT
Beker Dames 2de Provinciale A

Copyright ©2019 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.