VC Kalken Dames 2de Provinciale A
Steven De Smet

Trainer

Steven De Smet

Karin Braeckman

Ploegverantwoordelijke

Karin Braeckman
Kira De Ketelaere

Kira De Ketelaere

0
Opposite
Naomi Pletinck

Naomi Pletinck

1
Receptie-Hoek
Silke Fiers

Silke Fiers

2
Receptie-Hoek
Eline Van Damme

Eline Van Damme

3
Passeur
Ruth Baeteman

Ruth Baeteman

6
Opposite
Stefanie De Ridder

Stefanie De Ridder

8
Receptie-Hoek
Karen Delbaere

Karen Delbaere

10
Midden
Emmelie De Ridder

Emmelie De Ridder

12
Passeur
Liesbeth Delbaere

Liesbeth Delbaere

13
Midden
Hannah Verlooy

Hannah Verlooy

14
Receptie-Hoek
Valentina Goftman

Valentina Goftman

15
Midden
Heleen Wochnik

Heleen Wochnik

16
Libero
Jana Roels

Jana Roels

17
Libero
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
BMV BEVEREN MELSELE
7
7
0
0
0
21
0
21
2.
VC BELVOC BELSELE
7
6
0
0
1
18
5
18
3.
SNUFFEL GREMBERGEN
6
2
2
2
0
16
10
12
4.
DAMES VC EKSAARDE A
6
3
1
1
1
14
9
12
5.
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
7
3
1
1
2
15
12
12
6.
NIDAK NIEUWKERKEN B
7
3
1
1
2
15
12
12
7.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
7
1
2
1
3
12
16
8
8.
VC KALKEN B
7
0
3
1
3
11
18
7
9.
VOLLEY TEAM TEMSE A
7
1
1
2
3
11
17
7
10.
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
7
1
1
2
3
10
17
7
11.
ASTERIX AVO BEVEREN C
7
2
0
0
5
7
15
6
12.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
7
0
0
1
6
2
21
1
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
VOLLEY TEAM TEMSE A
7
17
4
17
2.
BMV BEVEREN MELSELE
7
16
5
16
3.
NIDAK NIEUWKERKEN B
7
15
6
15
4.
VC BELVOC BELSELE
7
15
6
15
5.
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
7
14
7
14
6.
VC KALKEN B
7
10
11
10
7.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
7
9
12
9
8.
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
7
7
14
7
9.
SNUFFEL GREMBERGEN
6
6
12
6
10.
DAMES VC EKSAARDE A
6
6
12
6
11.
ASTERIX AVO BEVEREN C
7
5
16
5
12.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
7
3
18
3
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
15/09
20:00
VC BELVOC BELSELE
Dames 2de Provinciale A
29/09
20:30
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
Dames 2de Provinciale A
06/10
15:00
ASTERIX AVO BEVEREN C
Dames 2de Provinciale A
13/10
15:00
Dames 2de Provinciale A
SNUFFEL GREMBERGEN
28/10
14:00
NIDAK NIEUWKERKEN B
Dames 2de Provinciale A
03/11
16:30
Dames 2de Provinciale A
BMV BEVEREN MELSELE
10/11
19:30
DAMES VC EKSAARDE A
Dames 2de Provinciale A
17/11
14:30
Dames 2de Provinciale A
VOLLEY TEAM TEMSE A
25/11
18:00
SNUFFEL GREMBERGEN
Dames 2de Provinciale A
01/12
16:00
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
Dames 2de Provinciale A
08/12
16:30
Dames 2de Provinciale A
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
15/12
14:30
Dames 2de Provinciale A
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
22/12
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE
26/01
16:30
Dames 2de Provinciale A
ASTERIX AVO BEVEREN C
02/02
16:30
Dames 2de Provinciale A
NIDAK NIEUWKERKEN B
16/02
20:30
BMV BEVEREN MELSELE
Dames 2de Provinciale A
23/02
14:00
Dames 2de Provinciale A
DAMES VC EKSAARDE A
16/03
19:00
VOLLEY TEAM TEMSE A
Dames 2de Provinciale A
23/03
14:00
Dames 2de Provinciale A
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
30/03
20:30
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
Dames 2de Provinciale A
06/04
16:00
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM D
Dames 2de Provinciale A
13/04
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC BELVOC BELSELE
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
08/09
18:00
Beker Dames 2de Provinciale A
VDK BANK GENT VOLLEY TEAM E
20/10
20:00
GEVOK GENT
Beker Dames 2de Provinciale A

Copyright ©2018 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.