VC Kalken Dames 1ste Provinciale
Bart Pletinck

Trainer

Bart Pletinck

Renske Imschoot

Ploegverantwoordelijke

Renske Imschoot
Trainingsuren

Trainingsuren

Maandag 20:00-21:00
Sporthal Laarne

Woensdag 20:30-22:30
Sporthal Laarne

Renske Imschoot

Renske Imschoot

1
Midden
Elke Roels

Elke Roels

2
Receptie-Hoek
Sigrid Fauconnier

Sigrid Fauconnier

3
Passeur
Ine Vandepoele

Ine Vandepoele

4
Receptie-Hoek
Reine Albrecht

Reine Albrecht

6
Midden
Joske Rasschaert

Joske Rasschaert

8
Midden
Maud Vandecasteele

Maud Vandecasteele

9
Passeur
Talia De Coen

Talia De Coen

10
Opposite
Steffi Fauconnier

Steffi Fauconnier

11
Receptie-Hoek
Tine Schatteman

Tine Schatteman

13
Receptie-Hoek
Soraya Saerens

Soraya Saerens

16
Libero
Selena Fauconnier

Selena Fauconnier

17
Libero
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
3
1
2
0
0
9
5
7
2.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
3
2
0
1
0
8
3
7
3.
DYNACO LEDE A
3
2
0
1
0
8
4
7
4.
BMV BEVEREN MELSELE
3
2
0
0
1
6
3
6
5.
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
3
2
0
0
1
7
4
6
6.
VC KALKEN A
3
1
1
0
1
6
6
5
7.
ASTERIX AVO BEVEREN B
3
1
0
1
1
5
6
4
8.
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
3
1
0
1
1
5
7
4
9.
MEVOC MEERBEKE B
3
0
1
1
1
6
8
3
10.
SSJ HEMELVEERDEGEM A
3
1
0
0
2
4
6
3
11.
VDK GENT DAMES VOLLEY C
3
0
1
0
2
5
8
2
12.
ASS'NEE ASSENEDE A
3
0
0
0
3
0
9
0
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
VC KALKEN A
3
7
2
7
2.
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
3
7
2
7
3.
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
3
7
2
7
4.
ASTERIX AVO BEVEREN B
3
6
3
6
5.
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
3
6
3
6
6.
BMV BEVEREN MELSELE
3
5
4
5
7.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
3
5
4
5
8.
DYNACO LEDE A
3
5
4
5
9.
VDK GENT DAMES VOLLEY C
3
4
5
4
10.
ASS'NEE ASSENEDE A
3
1
8
1
11.
SSJ HEMELVEERDEGEM A
3
1
8
1
12.
MEVOC MEERBEKE B
3
0
9
0
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
28/09
19:30
SSJ HEMELVEERDEGEM A
Dames 1ste Provinciale
05/10
20:30
Dames 1ste Provinciale
MEVOC MEERBEKE B
12/10
20:30
DYNACO LEDE A
Dames 1ste Provinciale
20/10
17:00
Dames 1ste Provinciale
BMV BEVEREN MELSELE
02/11
13:30
VDK GENT DAMES VOLLEY C
Dames 1ste Provinciale
09/11
20:30
Dames 1ste Provinciale
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
16/11
20:00
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
Dames 1ste Provinciale
30/11
20:30
Dames 1ste Provinciale
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
07/12
20:00
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
Dames 1ste Provinciale
15/12
17:00
ASTERIX AVO BEVEREN B
Dames 1ste Provinciale
21/12
20:30
Dames 1ste Provinciale
ASS'NEE ASSENEDE A
11/01
20:30
Dames 1ste Provinciale
SSJ HEMELVEERDEGEM A
18/01
16:00
MEVOC MEERBEKE B
Dames 1ste Provinciale
25/01
20:30
Dames 1ste Provinciale
DYNACO LEDE A
15/02
20:30
BMV BEVEREN MELSELE
Dames 1ste Provinciale
23/02
17:00
Dames 1ste Provinciale
VDK GENT DAMES VOLLEY C
29/02
20:30
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
Dames 1ste Provinciale
14/03
20:30
Dames 1ste Provinciale
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
21/03
20:00
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
Dames 1ste Provinciale
29/03
17:00
Dames 1ste Provinciale
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
18/04
20:30
Dames 1ste Provinciale
ASTERIX AVO BEVEREN B
25/04
20:30
ASS'NEE ASSENEDE A
Dames 1ste Provinciale
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
26/10
20:30
NRG VC GEEL (1ste Divisie)
Beker Dames 1ste Provinciale

Copyright ©2019 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.