Trainer
Peter Reynvoet
Trainingsuren
Dinsdag 20:00-23:00
Sporthal Laarne - Terrein A
Donderdag 20:00-22:00
Sporthal Laarne - Terrein A
Warre Neus
1
Libero
Robin Roels
2
Opposite
Lander Reynvoet
3
Passeur
Xander De Bruycker
4
Midden
Robbe Neus
6
Opposite
Dieter De Schuyteneer
7
Midden
Seppe Imschoot
8
Receptie-Hoek
Karel Haenebalcke
9
Receptie-Hoek
Jente De Wyn
10
Receptie-Hoek
Len De Smijtere
11
Passeur
Bavo Legiest
12
Midden
Stijn Lachat
14
Midden
Mathias De Wilde
15
Receptie-Hoek
Jeroen De Bruycker
17
Libero
Nr. |
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
|
1. |
Knack Roeselare C
22
12
8
1
1
62
29
53
|
2. |
Dakwerken De Vos Denderhoutem
22
14
3
3
2
58
25
51
|
3. |
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
22
15
2
0
5
53
25
49
|
4. |
VC Kalken (A)
22
13
3
3
3
54
29
48
|
5. |
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
22
10
4
2
6
49
37
40
|
6. |
VC Felco Gavere
22
9
3
3
7
47
38
36
|
7. |
Rembert Torhout Heren B
22
9
3
3
7
48
39
36
|
8. |
Roepovo Poperinge A
22
7
1
5
9
38
46
28
|
9. |
Volley Bredene
22
5
4
3
10
36
49
26
|
10. |
SSJ Hemelveerdegem A
22
2
2
7
11
32
58
17
|
11. |
VT Marke-Webis Wevelgem B
22
1
1
3
17
15
63
8
|
12. |
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
22
0
1
2
19
11
65
4
|
Nr. |
Ploeg
W
GS
VS
P
|
1. |
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
21
45
18
45
|
2. |
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
22
42
24
42
|
3. |
SSJ Hemelveerdegem A
22
41
25
41
|
4. |
Dakwerken De Vos Denderhoutem
21
40
23
39
|
5. |
VC Felco Gavere
22
39
27
39
|
6. |
Knack Roeselare C
22
38
28
38
|
7. |
VC Kalken (A)
21
30
33
30
|
8. |
Rembert Torhout Heren B
22
28
38
28
|
9. |
Volley Bredene
21
27
36
27
|
10. |
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
22
25
41
24
|
11. |
Roepovo Poperinge A
22
17
49
17
|
12. |
VT Marke-Webis Wevelgem B
22
18
48
16
|
Datum
Uur
|
Thuis
Bezoeker
Sporthal
|
Uitslag
|
16/09
18:30
|
Heren 3de Nationale A
Volley Bredene
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
23/09
20:30
|
VC Felco Gavere
Heren 3de Nationale A
Asper, Gemeentelijke sporthal Overbeke
|
|
30/09
20:30
|
Heren 3de Nationale A
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
07/10
20:00
|
Roepovo Poperinge A
Heren 3de Nationale A
Poperinge, Stedelijke Sporthal
|
|
14/10
20:30
|
Heren 3de Nationale A
SSJ Hemelveerdegem A
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
21/10
16:30
|
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
Heren 3de Nationale A
Oudenaarde, Stedelijke sporthal
|
|
12/11
19:00
|
Heren 3de Nationale A
Dakwerken De Vos Denderhoutem
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
18/11
20:30
|
Heren 3de Nationale A
Knack Roeselare C
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
25/11
20:30
|
Heren 3de Nationale A
VT Marke-Webis Wevelgem B
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
02/12
17:00
|
Rembert Torhout Heren B
Heren 3de Nationale A
Torhout, Stedelijke Sporthal
|
|
09/12
20:30
|
Heren 3de Nationale A
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
13/01
20:30
|
Heren 3de Nationale A
VC Felco Gavere
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
20/01
20:30
|
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
Heren 3de Nationale A
Ruiselede, Molendorp
|
|
27/01
20:30
|
Heren 3de Nationale A
Roepovo Poperinge A
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
03/02
20:30
|
SSJ Hemelveerdegem A
Heren 3de Nationale A
Lierde, Sporthal De Zandloper
|
|
10/02
20:30
|
Volley Bredene
Heren 3de Nationale A
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
|
|
24/02
20:30
|
Heren 3de Nationale A
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
02/03
20:30
|
Dakwerken De Vos Denderhoutem
Heren 3de Nationale A
Denderhoutem, Gem. Sporthal
|
|
16/03
19:00
|
Knack Roeselare C
Heren 3de Nationale A
Roeselare, Schiervelde
|
|
23/03
19:30
|
VT Marke-Webis Wevelgem B
Heren 3de Nationale A
Wevelgem, De Vlasschaard
|
|
13/04
20:30
|
Heren 3de Nationale A
Rembert Torhout Heren B
Laarne, Sporthal Laarne
|
|
20/04
20:30
|
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
Heren 3de Nationale A
Tielt, De Ponte
|